Veloklub lékařů českých
Veloklub lékařů českých jsme založili s kolegy z II. interní kliniky (Jan Bělohlávek, Alfred Hornig, Lubor Goláň, Josef Kořínek) a kolegy mimo kliniku, zejména Honza Tománek, Alex Kotěšovský a později Honza Malecha už v roce 2001. Cílem bylo dát formální rámec našim více či méně pravidelným cyklistickým výletům, závodům a bláznivým…
Číst více