Nezařazené

Veloklub lékařů českých

Veloklub lékařů českých jsme založili s kolegy z II. interní kliniky (Jan Bělohlávek, Alfred Hornig, Lubor Goláň, Josef Kořínek) a kolegy mimo kliniku, zejména Honza Tománek, Alex Kotěšovský a později Honza Malecha už v roce 2001. Cílem bylo dát formální rámec našim více či méně pravidelným cyklistickým výletům, závodům a bláznivým…

Číst více

Chůze, a jiné radovánky

Chůze Nepochybným faktem je, že miluji vše na dvou kolech. Nicméně jsem si vědom, že sport má být pro radost i zdraví. Celý život přitom bojuji s kily navíc, ale mám rád sport jako takový, i když při něm není dosahováno nutně super vrcholových výsledků. S ohledem na to, že…

Číst více